MİSYONUMUZ

 

Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede hizmet sunar, sınıfının en iyi hizmetini sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.
Müşterilerimizi, tedarikçilerimizi ve çalışanlarımızı doğruluk ve dürüstlük çerçevesi ilkesinde memnun etmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu güçlendirir ve yetkilendiririz. Çalışanlarımıza değerlerimizi özümsetmek için periyodik eğitimler vermek önceliğimizdir.

 

VİZYONUMUZ

 

MEC ENDÜSTRİ ’ nin sürekli gelişmesinin temelinde, mühendislik biliminin ve sektördeki teknolojik gelişimin sürekli izlenmesi ve uygulanması, bununla birlikte şeffaflık, güven ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması anlayışına sahip olması yatmaktadır.
Mühendislik bilimi ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, pazardaki rekabette en önde olmayı amaçlayan MEC ENDÜSTRİ, en iyi hizmet için en az maliyet stratejisini benimsemiştir.

 

ŞİRKET PROFİLİ

 

Sektörde tecrübe ve birikimle, inşaat, alüminyum ve çelik yapı faaliyetlerini gerçekleştirmek için kurulan firmamız tecrübeli teknik personeli ve sahip olduğu modern makine ve ekipmanlar ile inşaat, alüminyum ve çelik sektöründe tercih edilir hale gelmiştir.
Kalite politikamızdan ödün vermeden yapılan tasarım üretim ve montaj süreçlerinde hız ve güvenilirlik, ekonomiklik ve müşteri memnuniyeti en önem arz eden unsurlarımızdır. Yenilenme ve gelişme bilinciyle hareket eden firmamız çalışanlarımızın eğitimlerini devamlı hale getirerek teknolojik gelişmeleri yakından takip edip tasarım üretim montaj ve şantiye teknik konularında çağa uygun programlar ve yöntemlerle yaparak saygın müşterilerimize daha hızlı güvenilir kaliteli ve doğru cevaplar vermeyi sağlamaktadır.
İstihdam ve katma değer oluşturmaya devam eden MEC ENDÜSTRİ ailesi, ürün ve hizmet yelpazesini geliştirmeyi, akılcı çözümlerle iş ortaklarımıza mutlak çözümler üretmeyi görev edinmiştir.